Viimased vestlused

Vestlused puuduvad

Kontserdid

Volumes - Band

K, 16. sept · 19:00

Preserving Underground · New Kensington, PA

Küsimused ürituse Volumes - Band piletite kohta

Kust saan osta ürituse Volumes - Band pileteid?
Scoop võrdleb ürituse Volumes - Band reaalajas hindu toimumiskohas Preserving Underground enam kui 6 piletimüügi platvormi lõikes ja suunab sind otse istekohani — vaata enne ostmist, kes pakub soodsamalt.
Millal toimub Volumes - Band?
K, 16. sept · 19:00 — Preserving Underground · New Kensington, PA · US
Kuidas leiab Scoop kõige soodsamad piletid üritusele Volumes - Band?
Küsi lihtsas keeles ja Scoop otsib istekohapõhiseid pakkumisi korraga üle 6 turu, võrdleb hindu ühes vaates ja suunab sind otse müüja lehel olevale pakkumisele.
Kas ma saan jälgida ürituse Volumes - Band pileti hindu?
Jah — puuduta „Jälgi seda üritust", et lisada see oma jälgimisnimekirja, ja tule igal ajal reaalajas hindu vaatama.