Legutóbbi csevegések

Még nincsenek csevegések

vs
Basketball

Purdue Boilermakers vs. Lipscomb Bisons

nov. 17., K · 18:30

Mackey Arena · West Lafayette, IN

Purdue Boilermakers Basketball

Az összes Purdue Boilermakers Basketball közelgő eseményének megtekintése →

Purdue Boilermakers

Lipscomb Bisons

Kérdések a(z) Purdue Boilermakers vs. Lipscomb Bisons jegyeiről

Hol vehetek jegyet a(z) Purdue Boilermakers vs. Lipscomb Bisons eseményre?
A Scoop valós idejű árakat hasonlít össze a(z) Purdue Boilermakers vs. Lipscomb Bisons eseményre a(z) Mackey Arena helyszínen, több mint 6 jegypiactérről, és egyenesen az ülőhelyhez irányít – nézd meg, kinél olcsóbb, mielőtt megveszed.
Mikor lesz a(z) Purdue Boilermakers vs. Lipscomb Bisons?
nov. 17., K · 18:30 — Mackey Arena · West Lafayette, IN · US
Hogyan találja meg a Scoop a legolcsóbb jegyeket a(z) Purdue Boilermakers vs. Lipscomb Bisons eseményre?
Kérdezz hétköznapi nyelven, és a Scoop egyszerre keres ülőhely szintű hirdetéseket 6+ piactéren, összehasonlítja az árakat egyetlen nézetben, és közvetlenül az eladó oldalán lévő hirdetésre linkel.
Követhetem a(z) Purdue Boilermakers vs. Lipscomb Bisons jegyárait?
Igen – koppints az Esemény figyelése gombra, hogy hozzáadd a figyelőlistádhoz, és bármikor visszanézhess a valós idejű árakra.
Purdue Boilermakers vs. Lipscomb Bisons jegyek — Mackey Arena, West Lafayette, 2026. nov. 17. | Scoop