Legutóbbi csevegések

Még nincsenek csevegések

Koncertek

Sweeping Promises

nov. 18., Sze · 20:00

Drkmttr Collective · TN · US

Kérdések a(z) Sweeping Promises jegyeiről

Hol vehetek jegyet a(z) Sweeping Promises eseményre?
A Scoop valós idejű árakat hasonlít össze a(z) Sweeping Promises eseményre a(z) Drkmttr Collective helyszínen, több mint 6 jegypiactérről, és egyenesen az ülőhelyhez irányít – nézd meg, kinél olcsóbb, mielőtt megveszed.
Mennyibe kerülnek a(z) Sweeping Promises jegyek?
A(z) Sweeping Promises jegyek jelenleg 57,62 USD ártól indulnak. Az árak valós idejűek, és ülőhelytől meg piactértől függően változnak.
Mikor lesz a(z) Sweeping Promises?
nov. 18., Sze · 20:00 — Drkmttr Collective · TN · US
Hogyan találja meg a Scoop a legolcsóbb jegyeket a(z) Sweeping Promises eseményre?
Kérdezz hétköznapi nyelven, és a Scoop egyszerre keres ülőhely szintű hirdetéseket 6+ piactéren, összehasonlítja az árakat egyetlen nézetben, és közvetlenül az eladó oldalán lévő hirdetésre linkel.
Követhetem a(z) Sweeping Promises jegyárait?
Igen – koppints az Esemény figyelése gombra, hogy hozzáadd a figyelőlistádhoz, és bármikor visszanézhess a valós idejű árakra.