Jaunākās tērzēšanas

Pagaidām nav tērzēšanu

Alternative

Rising Appalachia

piektd., 20. nov. · 20:00

Assembly Kingston · Kingston, NY

Skatīt visus gaidāmos Rising Appalachia pasākumus →

Jautājumi par Rising Appalachia biļetēm

Kur es varu iegādāties Rising Appalachia biļetes?
Scoop salīdzina Rising Appalachia aktuālās cenas norises vietā Assembly Kingston vairāk nekā 6 biļešu tirdzniecības platformās un novirza tevi tieši uz sēdvietu — pirms pirkšanas noskaidro, kam ir izdevīgāk.
Kad notiek Rising Appalachia?
piektd., 20. nov. · 20:00 — Assembly Kingston · Kingston, NY · US
Kā Scoop atrod lētākās Rising Appalachia biļetes?
Pajautā vienkāršiem vārdiem, un Scoop meklē piedāvājumus līdz sēdvietu līmenim vairāk nekā 6 tirdzniecības platformās vienlaicīgi, salīdzina cenas vienā skatā un novirza uz konkrēto piedāvājumu pārdevēja vietnē.
Vai es varu izsekot Rising Appalachia biļešu cenas?
Jā — nospied „Vērot šo pasākumu", lai pievienotu to savam vērošanas sarakstam, un jebkurā laikā atgriezies pie aktuālajām cenām.